Actueel weer Almere-Buiten
Laatste update: 2026-05-19 om 06:15 uur
| Temperatuur | 7.1 °C |
| Neerslag | 0.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit OZO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1015.8 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 4.7 km/u om 06:09 u |
| Minimum temp. | 6.9 °C om 06:03 u |
| Maximum temp. | 9.4 °C om 00:12 u |
| Windchill | 7.1 °C |
| Hitte index | 7.1 °C |
| Dauwpunt | 6.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 96.0 % |
| Zonnestraling | 19.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 19.0 W/m2 om 06:14 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 06:13 u |
| Zon op | 05:37 u |
| Zon onder | 21:34 u |